Kadıköy ofis taşıma
Aralık 13, 2018
Erenköy Ofis Nakliyat
Aralık 21, 2018

kaskolu ofis taşıma

Yeni nesil Ofis Taşımacılık Hizmeti

Dünyada teknolojinin gelişmesi ile birlikte her sektörde meydana gelen gelişmeler ofis taşımacılığı konusunda da kendini göstererek yeni nesil ofis taşımacılığı hizmeti yaygınlaşmaktadır.

Geçmiş ile kıyaslandığın ofis taşımacılığı hizmetlerinde oldukça büyük değişimler ve yenilikler yaşanmıştır. Bu yeniliklerin başında ise kaskolu ofis taşıma hizmeti gelmektedir. Çünkü ofislerin taşınma işlemi diğer nakliyat hizmetlerine göre daha zor ve risklidir. Ofislerde maddi değeri oldukça yüksek olan ve şirketin işleyişinde oldukça önemli yerde bulunan çeşitli bilgisayar, elektronik ekipman ve teçhizat sayısı son derece fazla olabilmektedir. Bu sebeple ofis taşımacılığı hizmeti almak isteyen firmalar kaskolu hizmet sunan nakliyat şirketlerini tercik etmektedirler.

Avrupa nakliyat olarak sunduğumuz tüm ofis taşımacılığı hizmetini belgeli kasko hizmeti olarak sunmaktayız. Birçok nakliyat firması ilk başlarda kaskolu ofis taşımacılığı hizmetini sunduğunun iddia etse de bu sadece lafta kalmaktadır. Bunun nedeni ise sadece sözde böyle bir hizmetlerinin olup resmiyette herhangi bir kasko şirketi ile anlaşmalarının olmamasıdır. Firmamız bu anlamda sektörün en önemli sigorta şirketleri ile yaptığı anlaşmalar neticesinde tüm ofis taşımacılığı hizmetlerini resmi ve belgeli bir şekilde kaskolu bir şekilde sunmaktadır.

Güvenilir Ofis Taşımacılığı Hizmeti

Avrupa nakliyat olarak ofis taşımacılığı hizmetine çok büyük bir önem vermekteyiz. Bu sebeple bu hizmeti sunacak personellerimiz periyodik eğitime tabi tutulmakta aynı zamanda tüm ekipmanlarımız ofis taşımacılığına özel olarak geliştirilmektedir. Ofislerin büyüklüğü ve eşya sayısı her ne olursa olsun firmamız sorunsuz ve hızlı bir hizmet anlayışı sunmaktadır. Firmamızın bünyesinde sunduğu  Avrupa nakliyat olarak sizlerin memnuniyeti ve bize olan güveni her şeyden önce gelmektedir.

 

Arayın