Ofis Taşıma Şirketi İstanbul
Aralık 13, 2018
kaskolu ofis taşıma
Aralık 21, 2018

Kadıköy ofis taşıma

İş Yeri Taşıma Kadıköy

Ev ve iş yeri taşıması taleplerinize ideal sonuçlar veriyoruz.  Ofis, dükkan, ev, fuar taşımacılığı ve daha birçok konuda taleplerinizi iletebilirsiniz.

Zamanında Teslimat

Kadıköy ofis taşıma nakliye firmamızda zamanlamaya önem verilmektedir. Sizlerden gelen talepler sonrasında öncelikle bir zaman belirlenir ve daha sonra paketleme ile süreç devam eder. Belirtilen zamanda gelen ekibimiz, aynı şekilde zamanında teslimat sağlar.  Ekstra durumlarda da müşterilerimize gereken bilgiler verilmektedir.  Taşınacak olan iş yeri malzemeleri özel şekilde paketlenmekte ve araca da yerleştirilirken titiz davranılmaktadır.   Sistemli çalışmalardan ödün vermemek de ayrıca kritik konulardandır.

Fabrika Taşımacılığı

Fabrika taşımacılığı yapanAvrupa Nakliyat firmamız, üretim alanlarındaki malzemelerin güvenli şekilde bir yerden başka yere nakledilmesini sağlar.  Taşınacak olan ürün ve malzemelerin özenle paketlenmesinde ekibimiz ayrıca titizlik göstermektedir. İş yerlerinizdeki ürünlerin hassasiyetinin her zaman bilincindeyiz. Güvenli şekilde firmamıza başvuru yapabilir, etkili sonuçlar alabilirsiniz. Sizin için her zaman iyi bir çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz.

Anadolu Yakası Ofis Taşıma

Kadıköy ofis taşıma firmamızda,  kullanılan araçlar eşya miktarına uygun şekilde ayarlanır ve çelik kasa sağlam malzemeden üretilmiştir. Yani bu şekilde kırılacak eşya riski iyice azaltılmış olur. İş yeri malzemeleriniz arasından kırılacak olanlar varsa, bu ürünler patlayan naylona yerleştirilmekte, uygun koliler ve örtülerle dedesteklenerek sonuçlar alınmaktadır. Ürünlerinizde taşıma standartları açısından dünya standartlarına göre işlemler yürütmekteyiz. Bu açıdan yenilikçi olmak firmamızın temel prensiplerindendir. Planlı ve uygun şekilde taşıma yaparken firmamızın da garantisi verilmektedir.  Yani olası zararlarda eşyalarınızın zararı, sigorta firmasının kapsamında karşılanmaktadır. Sadece taşımacılık için değil ekonomik eşya depolama için de firmamıza başvuru yapabilirsiniz.

Arayın