İstanbul İçi Ofis taşıma yapan firmalar

Göztepe Ofis Taşıma
Aralık 3, 2019
İstanbul’da En İyi Taşıma Firması Avrupa Nakliyat
Aralık 12, 2019

İstanbul İçi Ofis taşıma yapan firmalar

İstanbul İçi Ofis Nakliyesi

Şehir dışı taşımacılığa göre şehir içi taşınma daha kolay görülür. Bu nedenle birçok kişi özellikle yakın mesafeler arasında ofis taşımacılığı yapacaksa çalıştığı firmayı önemsemeyebilir. Ancak bu taşınma sürecinde doğabilecek olumsuzluklar için kapı aralayan bir tercih olacaktır. Çünkü taşınma mesafeleri ne kadar yakın olursa olsun, nakliye titizlik, uzmanlık isteyen bir iştir. Bu nedenle eğer İstanbul içi ofis nakliyesi yapan firmalar düşünüyor ve alternatif çözümler arıyorsanız mutlaka uzman bir ekip ile çalışmalısınız.

Nakliye sürecinde en önemli nokta, eşyalarınızın zarar görmemesi. Ofiste kullandığınız değerli bir bilgisayar taşımacılık esnasında özensiz bir paketleme ve taşıma ile kullanılamaz hale gelebilir. Ofisinizin demirbaşları kaybolabilir, birçok açıdan taşımacılık için ödediğiniz ücretin üzerinde tadilat masrafları söz konusu olabilir. Bu nedenle mutlaka alanında profesyonel, sözleşme ile eşyalarınızı güvence altına alan, referanslı firmalar ile çalışmaya özen göstermelisiniz. İstanbul  ofis nakliye hizmetleri

Nakliye hizmeti almadan önce birçok kişi sadece ücret kısmını firma ile görüşür. Bu durum taşınma günü geldiğinde firma çalışanları ile ciddi problemler yaşamanıza neden olabilir. Bir nakliye firması ile İstanbul içi ofis nakliyesi için anlaşmaya gittiğinizde sizlere sunduğu ücretin içerisinde yer alan hizmet kalemlerini mutlaka sorgulayın. Paketleme onlara mı ait, kurulum isteyen eşyalarınız taşınacak adreste demonte edilip yeni adreste doğru ve özenli bir şekilde kurulacak mı, hangi araç ile taşınacak, ürünler paketlenirken nasıl bir ambalaj ürünü tercih edilecek? Üst katlarda taşımacılık yapacaksanız asansör sistemi kullanılıp kullanılmadığını ve bunun fiyata dahil olup olmadığını da sormalısınız.

Anlaştığınız firmanın eşyalarınızı güvence altına alan, taşımacılık esnasında ortaya çıkan zararları karşılayacağına dair bir sözleşme yaptığından emin olmalısınız. istanbul ofis taşıma şirketleri Merdiven altı firmalarda bu nokta genelde atlanır, müşterilere sözleşme yapıldığı söylense de sizlere aracın sigortasını gösteriyor olabilir ve oluşacak herhangi bir zararda zararınızın karşılanmaz. Bu nedenle sözleşme yaptığını iddia eden firmanın sözleşme maddelerini inceleyin, ücret dışında ne gibi durumlarda sizin ekstra ücret ödemeniz gerekeceğini konuşun.

Arayın