Avrupa Yakası Kurumsal Nakliye Şirketleri
Kasım 7, 2019
Bostancı Ofis Taşıma 
Kasım 21, 2019

Bayrampaşa Ofis Taşıma

Bayrampaşa Ofis Taşıma

Ofis taşımacılığı özellikle ofisinizde az eşyanız varsa kolay olarak düşünülebilir. Ancak bu yanılgıya düşüp herhangi, alanında tecrübesi olmayan bir firma ile çalışma kararı almak ofis malzemelerinizin ciddi zarar görmesine neden olabilir. Bu nedenle Bayrampaşa ofis taşımagibi lokasyonlarda bulunan tüm firmaları incelemeli, özellikle referanslı ve sözleşmeli ofis taşımacılığı hizmeti sunabilen firmaları tercih etmelisiniz. Özellikle sözleşmeli taşımacılık, bütçesi taşıma için dar olan kişiler tarafından atlanılan bir madde ama taşımacılığın olmazsa olmazlarından bir tanesi. Taşımacılık hizmeti almak için anlaştığınız firma ile mutlaka sözleşme yapmalı ve bu sözleşmeyi okuyarak maddeler konusunda yetkililer ile görüşmelisiniz. Bu aşamada titiz davranmak, sizin daha sonrasında ciddi problemler yaşamanıza engel olacaktır.

Firmaların birçoğu ofis taşıma gibi konularda kendilerine başvuran müşteri adayları ile bir an önce anlaşmak ve işi kendileri almak için sözleşme yaptıklarını söylerler. Ancak siz bu aşamada acele etmemeli, sakin, mantıklı sorularla verilen hizmeti, ödeyeceğiniz para dahilinde alacağınız hizmetleri öğrenmelisiniz. Sözleşme konusu bütçe konusundan önce konuşulmalıdır. Her firma zaten anlaşma yaparken bir sözleşme imzalar. Ancak bu sözleşme eşyalarınızın zarar görmesi konusunda izlenecek politikayı kapsıyor mu? Bunu öğrenmelisiniz. Çünkü taşınma sonucunda bir eşyanız zarar görür ve firmadan ödeme talebinde bulunursanız sözleşmenizde böyle bir madde yoksa firma “benim sorunum değil” deyip bir kenara çekilebilir. Bu durum stresli ve zorlu taşınma dönemini bir kat daha çıkmaza sokacaktır.

Bu tür sorunlar ile karşılamadan önce mutlaka firma yetkililerinin eşyaların zarar görmesi konusunda nasıl davrandıklarını, ödeyip ödemeyeceklerini açıklığa kavuşturmalısınız. . Bunu atlamadan mutlaka görüşmeli, çıkabilecek bir aksilikte firmanın bir B planı var mı, öğrenmelisiniz. Alanında yıllardır hizmet veren tecrübeli, donanımlı, sözleşme garantisi veren güvenilir firmalar bu tip konuların taşımacılık sektöründe ciddi sorunlar olduğunu bildiği ve % 100 müşteri memnuniyeti sağladığını bildiği için söz sormadan daha açıklayacak, bu konuda gözünüz kapalı eşyalarınızı teslim edebileceğinizi size kanıtlayacaktır. Özellikle referanslar sunması bu konuda çok önemlidir.

Arayın