MÜŞTERİ YORUMLARI

Kasımpaşa Stadyumu

 

Oldukça zor ve meşakkatli bir işin üstesinden başarı ile geldiler. Göstermiş oldukları titiz çalışmalardan dolayı ilgi ve alakasının yanı sıra güler yüzünü hiçbir zaman bizlerden esirgemeyen Avrupa Nakliyat görevlisi Demir ELMAS ve işlerinin uzmanı olduğu çalışmalarında ki üstün gayretten belli olan nakliye ekibine teşekkür ederiz.

 

Kasımpaşa Stadyumu Yönetim Kurulu Üyesi,

 

 

 

Toyota Genel Müdürlüğü

 

Firmamızın iş ve işlemlerinin aksamaması ancak yeni ofisimize de bir an önce geçilmesi büyük önem arz etmekteydi.

Genel Müdürlüğümüzün taşınmasının iş gücü kaybının olmaması adına hızlı ve etkin bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekiyordu. Bu konuda ki yardımlarını bizlerden esirgemeyen, göstermiş oldukları özenli çalışma ile Genel Müdürlüğümüzü yeni iş merkezimize kısa süre içerisinde taşıyarak büyük özveride bulunan görevli Demir ELMAS ve tüm nakliyeci personele tüm içtenliğimiz ile teşekkür eder başarılı çalışmalarının devamını temenni ederim.

 

Coca – Cola Bayisi

 

Bayimizi yeni yerine taşımamız sırasında göstermiş oldukları üstün gayret ve hizmet için firmanın tüm çalışanlarına teşekkür ederiz. Özellikle göstermiş oldukları ilgi, ofis eşyalarımızın sorunsuz ve aynı zamanda da hızlı bir şekilde taşınmasında büyük çaba harcayan ve tüm eşyalarımızın paketlemesi, nakliyesi ve kurulumunda görev alan tüm ekibe sonsuz teşekkürler.

 

Bayii Sahibi

 

 

İş Merkezi

 

Haziran Ayı içerisinde ofisimizi Levent İş Kulelerinde bulunan ofisimizi Akatlarda ki iş merkezine taşınması işlemleri gerçekleştirecektir. Ancak bazı tereddütlerimiz vardı. Ofis eşyalarımız zarar görür mü, eşyalarımız kaybolur mu gibi.

Avrupa Nakliyatta hizmet veren uzman ekspertiz nakliye işlemi gerçekleşmeden önce bizi ziyaret ederek ofisimize ve eşyalarımıza uygun bir nakliye planı hazırladı. Bu plan dahilinde de yine alanında uzman olduğu tartışmasız bir ekip gelerek mobilyalarımızı ve diğer eşyalarımızı demonte hale getirdi. Özel bir paketleme işlemi ile eşyalarımızı paketleyerek zarar görmesinin önüne geçti.

Ardından da yine nakliye aracına özenle yüklenen eşyalarımız hiçbir hasar görmeden

Akatlarda ki iş Merkezine ulaştırıldı. Burada montaj ve kurulum işlemlerinin de yapılmasının ardından tarafımıza eksiksiz olarak teslim edildi. Büyük bir özveri ile çalışan başta Demir  bey  olmak üzere tüm ekibe teşekkürü bir borç biliriz.

PARTNER TEKNİK  (Taner Aydın )

Haziran 24, 2014, 6:46 am

19-22 Haziran tarihlerinde iş yerimizi Kozyatağı’ndan Ataşehir Partner Plaza’ya taşınmasını gerçekleştirdik. Taşınma sırasında çok tereddütlerimiz vardı. Taşınma sırasında eşyalar zarar görürmü, taşınma zamanında bitermi, eşyalarımızda kaybolma olurmu gbi.

Avrupa Nakliyatta hizmet veren uzman ekspertizi nakliye işlemi gerçekleşmeden önce bizi ziyaret ederek ofisimize ve eşyalarımıza uygun bir nakliye planı hazırladı. Bu plan dahilinde de yine alanında uzman olduğu tartışmasız bir ekip gelerek mobilyalarımızı ve diğer eşyalarımızı demonte hale getirdi. Özel bir paketleme işlemi ile eşyalarımızı paketleyerek zarar görmesinin önüne geçti. Taşıma işlemine perşembe öğlen başlandı ve pazar gecesi tüm montaj ve taşıma tamamlandı

Ataşehir Partner Plazaya sağ salim ulaştırıldı. Burada montaj ve kurulum işlemlerinin de yapılmasının ardından tarafımıza eksiksiz olarak teslim edildi. Büyük bir özveri ile çalışan başta Demir Bey olmak üzere tüm ekibe teşekkür ederiz.

Gönül rahatlığı ile ileride oluşabilecek taşınmalarımızda kendileri ile tekrar çalışmak istediğimizi belirtiriz.

Taner AYDIN

One Response to “MÜŞTERİ YORUMLARI”

  1. hakan taşdemir dedi ki:

    Kolay kullanım, gelismis yonetim paneli ve cogu zaman musteri hizmetlerine gerek bırakmayan bir destek merkezine sahip bir firma. profesyonel anlayışınız için sizi tebrik ediyoruz…

Leave a Reply