kaskolu ofis taşıma
Aralık 21, 2018
Ekonomik Ofis Taşımacılığı
Aralık 23, 2018

Erenköy Ofis Nakliyat

Erenköy Ofis Nakliyat Firması

Ofis nakliyat ihtiyaçlarınıza kapsamlı şekilde yanıt vermekteyiz.  Erenköy ve İstanbul’daki birçok ilçede bazı ilkelerden ödün vermeden çalışıyoruz.

Evrak Kaybı Olmadan Taşıma

Ofislerde en önemli eşyalar belki de firmanın işleyişini devam ettiren evraklardır.  Bazı müşterilerimiz kendileri taşımaya karar verirken bazıları da kolilere yerleştirilmesini ve firmamızın taşımasını talep etmektedir. Erenköy ofis nakliyat bünyesinde titiz bir şekilde evraklarınız paketlenmekte özelliğine göre sınıflandırılmakta ve güvenli bir şekilde gideceği yere ulaştırılmaktadır. Özellikle arşiv benzeri yüklü evraklarda gereken çalışmalar sizlerin de yönlendirmesiyle tamamlanmaktadır.

Çelik Kasa Araçlar

Avrupa Nakliyatbünyesindeki araç özelliklerimiz çelik kasadır ve ofiste yer alan eşya miktarına göre ayarlanmaktadır.  Yani öncellikle talep sonrası ortalama eşya miktarı ve özelliği belirlenmekte, sonra mesafe ve diğer koşullara bakılmaktadır. Size öncesinde planlama açısından nasıl bir işlem olacağı ekibimiz tarafından aktarılmaktadır. Tüm süreçte başarılı bir işlem yapmayı hedeflemekteyiz. Bu kapsamda sizlerin de memnuniyetinden ödün vermeden prensiplerimize göre işlemler yürütüyoruz. Araçlarımız belirli aralıklarla yenilenmekte ve bakımları aksatılmadan çalışmaları yapmaktadır. Ayrıca taşımacılık alanındaki yenilikleri de yakından takip etmekteyiz. Devamlı iyi gelişmeler atarak ilerlemek temel bakış açımızdır.

Ofis Taşıma Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Ofis taşıma fiyatları bazı özellikler dikkate alınarak belirlenmektedir. Örneğin taşımanın nereye olacağı, yani gidecek mesafe özellikleri, ne kadar eşya taşınacağı, eşyalar için gelen aracın büyüklüğü ve asansörlü olup olmaması gibi detaylar önemlidir.  Firmamızda önceden planlama yapıldığı için fiyatlandırmada da aynışekilde standart kriterlere göre sonuç verilmekte ve sonradan değişen rakamlar görülmemektedir. Yani tutarlı bir fiyat politikası belirlemekteyiz.

Arayın