Gebze ofis taşıma şirketleri
Ocak 7, 2019
Bostancı Ofis Taşıma firmaları
Ocak 26, 2019

Kağıthane ofis taşıma

Kağıthane ofis taşıma

Kağıthane ofis taşıma firmaları globalleşen dünyamızın hızına ayak uydurarak gelişen teknolojinin her türlü nimetlerinden faydalanarak günümüzün koşullarında uzman ve güvenli bir hizmet standartı sunuyoruz siz kıymetli müşterilerimize.

Ofisler her türlü yasal evrak sözleşme gibi önemli verilerin bulunduğu, firma faaliyetlerinin yürütüldüğü, yapılacak görüşme sözleşme tanıtımları ve iletişimin ilk yapıldığı yerlerdir.  Bu yüzden bünyesinde bulunan evrakların güvenli bir şekilde taşınması büyük önem arz eder. Tüm kıymetli evrak ve eşyalarınızı uygun standartlarda kategorize ediyoruz. Kategorilerine ayrılan eşyalar ve evraklar en uygun koşullarda ve malzeme ile özenle paketlenir ve aynı şekilde nakliyesi sağlanmak üzere önceden belirlenen nakliye aracımıza yola koyulmak üzere aynı hassasiyetle yüklemesi yapılır. Ayrıca işletmelerin genel yapısı görünümü mimari tarzı dekorasyonu ve iş verimliliğini artıracak özellikleri işletmenin ilgi çekiciliğini artırır. 

Bu yüzden ofis taşımacılığı büyük önem isteyen bir iştir.İşletmenin güvenli, hızlı ve özenli bir şekilde taşınması büyük önem arz edecektir.  Sorunsuz ve güvenli bir şekilde eşyaların verilen adrese taşınması istenir.  kagıthane ofis taşımalarında dikkat edilecek unsurlardan en önemlisi evrakların ve dosyanın etiketleme yöntemi ile belirtilmesidir. Dosyadaki evraklar sıralama yapılarak kolilenir ve taşıma aracına yerleştirilir. Sonraki işlem dolaplar, sandalyeler,  masalar, çekmeceler ve dekor eşyalarının ambalajlanmasıdır.Bu ambalajlama işlemi ekibimiz bünyesindeki deneyimli ustanın demonte işlemini gerçekleştirdikten sonra yapılır. Demonte işlemi ile parçalanan eşyalarnumaralandırılarak ambalajlanır ve eşyalar kutulara kaldırılıp etiketleme yöntemi ile işaretlenir. Sonra müşterimizin belirttiği adrese göndermek üzere taşıma aracına yerleştirilir. Parçalara ayrılarak paketlenen eşyalar herhangi bir zorluk ve karışıklık yaşanmadan tekrar monte işlemini yine de monte yapan ustalarımız tarafından montelenerek tamamlanmış olur.

Bünyemizde bulunan kaliteli personellerimizle ofis taşıma işlemimiz büyük bir titizlikle yapılmaktadır. kagıthane Ofis taşımacılığı hizmeti problemsiz bir şekilde ve siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunarız. Yaptığımız yenilik ve güncellemelerimizle içinde bulunduğumuz sektörün öncüsü ve lideri olmaya devam ediyoruz. Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetin kalitesi ve güveni bizim tek referansımız olmuştur.

Arayın