Kağıthane ofis taşıma
Ocak 26, 2019
koşuyolu ofis taşıma ve nakliyesi
Koşuyolu Ofis Taşıma
Şubat 1, 2019

Bostancı Ofis Taşıma firmaları

Bostancı ofis taşıma

Bostancı ofis taşıma teknolojiyi takip etmesi ve lojistik altyapısı ile sürekli değiştirmesi ile ofis nakliyesi ni oldukça kolay hale getirmiştir.Firmamız ofis nakliyesi yaparken yapılması gerekenleri adım adım uyguluyoruz ve titizlikle nakliye gerçekleştiriyoruz. Öncelikle firmamız bünyesinde çalışan expertiz personelimiz adresinize gelerek bir fizibilite çalışması gerçekleştirir ve bu doğrultuda firmamız tarafınıza özel bir teklif dosyası sunar. Ofisinizin yetkilisi ile bir mutabakat sağlandıktan sonra bir sözleşme karşılıklı imzalanır.Ofisin nakliyesinin yapılacağı gün belirlenir ve eğer istenirse aynı gün taşıma işlemine başlanır. Nakliyat işinin daha hızlı olabilmesi için ofisiniz birden fazla odaya sahipse sıra sıra odalar taşınmaya başlanır. Bu aşamada eğer arsa arşiv odası ve dökümanlarınız özel ambalajlama ürünü olan ithal ürün olan özel kağıtlarla sarılır. Bu kağıtların üzerine ofis bilgileri yazılarak etiketleme işi yapılır. Özel kağıtlarla sarılan dosyalar büyük bir özenle kolilere yerleştirilir.

Bostancı ofis taşıma olarak bugüne kadar özenli ve titiz çalışmalarımızdan dolayı müşteri memnuniyetini kazanmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Yılların tecrübesi ile eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde ambalajlarız. Önemli evraklarınızı, dosyalarınızı titizlikle ambalajlayıp hiçbir sıkıntı yaşamaması adına yapılan bir sözleşme ile güvenliğini sağlanır. Aynı şekilde ambalajlanan yada kullanılan eşyalarınız hiçbir problem yaşamadan yeni adresinize özenle bırakılır. Bostancı ofis taşıma firmaları sektörün duayeni halini almıştır. Güvenli taşıma hizmeti ile siz kıymetli müşterilerimizin referansları ile büyük bir ilgi ve alakaya maruz kalmaktadır.

Elbette her işyeri sahibi için ofis malzemeleri ve belge ve dökümanlar oldukça önemlidir. Bizim içinde en sizin gibi önem arz eden bu eşyalar sigortalanır. Profesyonel yaklaşımıyla sektörün en iyi hizmet veren nakliye firması olarak Bostancı ofis nakliye işinin başında, süreç içerisinde ve taşıma işleminin sonunda da müşterimizle beraberdir. Böylece müşterimize eski ofisini taşıdığımız yeni adresinizde eşyalarınızı size teslim ederken son olarak ta sizinle bir kez daha kontroller yapar ve eğer varsa hasar tespiti yapılır zaten sigortalı olan eşyalarınıza zarar gelmişse tarafımızdan anında karşılanır.

Arayın