Tavsiyeli ofis taşıma firmaları
Ocak 7, 2019
Kağıthane ofis taşıma
Ocak 26, 2019

Gebze ofis taşıma şirketleri

Gebze Ofis Taşıma Nakliyat Firması

Gebze iş yeri taşımacılığı yapan firmamız, uzun yıllardan bu yana sektörde önemli çalışmalar yürütmektedir. Hizmetlerimizden güvenle faydalanabilirsiniz.

Profesyonel Ofis Taşımacılığı

İl içerisinde ya da başka şehirlere eşya taşıması gerektiği zamanGebze ofis taşıma şirketleri arasında fark yaratan firmamıza başvuru yapabilirsiniz. İş yerlerinizde, bütün ya da kısmi taşımacılıklarda sizlere ideal profesyonel taşıma hizmetleri veriyoruz. Sizlerden gelen taleplere uzman ekibimizle karşılık vermekteyiz.  İşlemlerimizde sistemli şekilde çalışmalar yapmak önceliğimizdir.  Bu kapsamda planlı biçimde hizmetler yürütüyoruz. Başlangıç aşamasında sizden gelen taleplere göre işlemlerimizi belirlemekte ve bu şekilde yol almaktayız.

Sözleşmeli Sigortalı Taşımacılık

Avrupa Nakliyat olarak en önem verdiğimiz konulardan biri sözleşmeli ve sigortalı taşımacılıktır. Bu şekilde yapılan hizmetlerin garantisini sunmaktayız. Yani önceden hangi malzemeler taşınacaksa eksper tarafından belirlenmektedir. Bu aşamadan sonra da ne gibi kapsamda ceza verileceğiyle ilgili müşterilerimize bilgi verilmektedir.  Ayrıntıların bilinmesi, olası sorunlarda daha hızlı çözüme ulaşabilmek için kritik bir konudur. Bu açıdan da sizlerin memnuniyetine önem vermekteyiz.

Kurumsal Ofis Taşımacılık

Kurumsallık en önemli konulardan biridir ve taşımacılık söz konusu olduğunda da daha fazla önem kazanmaktadır. Kurumsallık için gereken gelişim ve yenilik odaklı çalışmalarımız her daim devam etmektedir. Fiyatlandırmada da firmamız iyi bir çözüm ortağı olmaktadır. İster depolama hizmetlerinde ister taşımacılık sürecinde, ideal şekilde sonuçlar veriyoruz. Bu noktada bazı kriterler de bulunmaktadır.Örneğin ne kadar mesafeye taşıma olacağı, taşınacak eşyaların miktarı gibi kriterler yanında asansörlü araç durumu belirleyici olabilmektedir.Ek olarak ücretlerde belli bir standart benimsiyoruz. Yani kısa vadede müşteri elde etmek için önce uygun fiyat söyleyip sonradan eklemeler yapılmadan belirli şekilde işlem olmaktadır.

Arayın