Elektronik Cihaz Taşımacılığı
Aralık 9, 2018
Kadıköy ofis taşıma
Aralık 13, 2018

Ofis Taşıma Şirketi İstanbul

Ev Ofis Taşımacılık Firması

Taşımacılıkta sektörün önde gelen kurumsal firmamız, ev, ofis taşımacılığı ve depolama hizmetlerinde beklentilerinizi karşılamaktadır.

Patlayan Lastikli Paketleme

Hassasiyet ile taşımacılığa önem veren Avrupa Nakliyat bünyesinde en önemli alt yapı çalışmalarından biri de patlayan lastikli paketleme hizmetlerimizdir. Bir eşyanın araca yerleştirilmesinden önceki paketleme aşamasında son derece titiz davranmaktayız.Patlayan poşetlerle sarılan eşyalar, darbelere karşı daha da dayanıklı bir etki yapacaktır. Araç içerisinde istenmeyen sarsıntılar olduğu zaman bu paketleme ile sorun olasılığı azaltılmaktadır. Ayrıca firmamızda mobilya söküm ve takma işlemleri de sorunsuz şekilde yapılmaktadır. Örneğin büyük dolap kapıdan geçmeyeceği için sökülerek taşınması gerekmektedir.

Ofis Taşıma Şirketi İstanbul

Taşınan eşyaların güvenli şekilde gideceği yere ulaşması için tüm süreci titizlikle geçirmekteyiz.  Araç içerisine yerleştirmede de bu şekilde sonraki hesaplar yapılarak devam edilmektedir. Teknolojik aletlerinizin çizilmemesini sağlamakta ve koli bandı, örtü gibi araçları kullanarak garantili biçimde taşıma işlemi gerçekleştirmekteyiz.  “ambalaj battaniyesi” olarak bilinen keçe kumaşlar bu açıdan en iyi yardımcılarımızdır.Ofis taşımacılık şirketleri arayışınızdakurumsal olarak sistemli biçimde karşılık vermekteyiz. Planlı, müşteri memnuniyeti odaklı biçimde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Ofis Eşyası Ekonomik Depolama

Ofis taşımacılık şirketleri yanında depolama ihtiyaçlarınız da karşılık veriyoruz.  Ofisinizdeki eşyaların bir kısmı belli bir süre için eğer bekletilecekse,  bu durumda uygun fiyattan alanlar kiralayabilir ve geniş alanlara büyük miktarda ödeme yapmak zorunda kalmazsınız. Depolama alanlarımızdaki bekletilen eşyalarınız sigortalı şekilde ayarlanmaktadır. Yani olası hasarlarda belirtilen kapsamda eşyalarınızın zararı karşılanmaktadır. Kurumsal firmamızdan bu hizmetlere ek olarak, fuar taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, evden eve nakliyat gibi çok sayıda hizmeti de alabilirsiniz.

Arayın