Erenköy Ofis Nakliyat
Aralık 21, 2018
İstanbul en iyi ofis taşıma firmaları
Aralık 23, 2018

Ekonomik Ofis Taşımacılığı

Ucuz Ofis Taşıma

Bütçenize uygun şekilde bir ofis iş yeri taşıma firması arıyorsanız firmamız beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacaktır.

Ekonomik Ofis Taşımacılığı

Ofisimizi taşımak istiyoruz diyorsanız ve bunu en ekonomik şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz.  Kurumsal evden eve nakliyat firmamız, iş yerinizdeki taşınacak olan malzemeleri, sistemli biçimde, belirli bir plana göre sigortalı olarak taşımaktadır. Kurumsal birtakım ilkelerden ödün vermeyen firmamızda planlı şekilde işlemler yapılmaktadır. Başlangıç aşamasında, sizlere tüm süreçle ilgili bilgi verilmekte ve sonraki işlemler netleştirilmektedir.

Müşteri memnuniyeti odaklı şekilde yapılan çalışmalarımız, uzun vadede geri dönüşleri avantajlı yapmayı hedefler. Yani bazı nakliye firmalarının aksine kısa sürelideğil uzun vadede müşterilerimizi düşünerek hareket etmekteyiz. Üstelik bunu yaparken devamlı bir gelişim ve ilerleme içerisindeyiz. Yani hizmet aldıktan sonraki süreçte başka kişilere olumlu şekilde konuşulması da önemli bir detaydır. Firma olarak hizmet kalitesini en iyi seviyeden yürütmek istemekteyiz. Üstelik bu çalışmaları ekonomik şekilde yaparak daha da uzun süre ortaklık hedefliyoruz.

Hızlı Teslimat Güvenli Paketleme

. Taşımacılık yapan araçlarımızda teknolojik gelişmeler devamlı takip edilmekte ve bu şekilde yenilenerek ilerleme hedeflemekteyiz. Çelik kasa araçlarda sarsıntılar da az olabilmektedir.  Bu şekilde eşyaların kırılma ve hasar görme riskini de en aza indirmekteyiz.

Fuar Alanı Taşımacılığı

Avrupa Nakliyat bünyesinde kategori açısından geniş bir şekilde taşımacılık gerçekleştirilmektedir.  Örneğin fuar alanı taşımacılığı sınırlı süre için gidiş dönüş taşınması gereken malzemeler için çok sık tercih edilmektedir. Montajı yapılacak olan yerler önce sökülür ve sonra özenli şekilde paketlenerek araçlara yerleştirilir. Sonra yeniden montajlanarak kullanıma hazır hale getirilir.

 

Arayın