Maslak Ofis Taşıma
Ağustos 13, 2018
Ofis Taşımacılığı Kampanyaları
Aralık 9, 2018

Para kasası taşıma

Türkiye’de ya da dünyada en çok zorlanılan taşıma materyali olan para kasası taşımacılığı konusunda Avrupa Nakliyat müşterilerini de bu konuda hizmet vermektedir. Bilindiği gibi ağırlığı sebebiyle birçok kişi tarafından büyütülen ve kaldırılması çok güç olan para kasa taşıması konusunda da firmalar tarafından çalışmalar yapılmaktadır. Yapımı itibariyle ağır bir hacme sahip olan bu kasalar bir yerden başka bir yere götürülürken oldukça sıkıntı yaşatmaktadır. Bu sıkıntıdan dolayı bazı işletmeler ofis değişikliklerinde bu para kasalarını mecburiyetten bulundukları yerde bırakmaktadır.

Para kasası taşımacılığıağır metallerden oluştuğundan dolayı belirli bir şekilde taşınması mümkün olmamaktadır. Tabi birçok kişi bu iş için tecrübeli firmalar ile anlaşarak taşıma işlemini yapmaktadır. Ancak tecrübesiz kişilerde bu kasaları taşımakta ve büyük sorunlar yaşamaktadır. Örneğin yüksek bir ofis dairesine götürülmek istendiğinde bu kasayı götürmek için mecburen asansör kullanmak zorundadır ancak asansörlerin bazıları taşıma kapasitesinin üzerine çıkıldığında bilindiği gibi çalışmamaktadır. Ya da ip yardımıyla yüksek kattan atılan iple çekilme girişimleri yapılmaktadır. Ancak bu yapılan işlemde de ağırlık sebebiyle o ipin o kasayı taşıması çok zordur.  Daha birçok yöntem bulunmaktadır fakat bu yöntemler çok fazla ilkel olduğundan dolayı beklenen sonuç alınamamaktadır. Bu şekilde bilinçsizce yapılan taşımalarda ölümlü kazalarda olmaktadır. Böyle durumlardan dolayı bu gibi taşıma işlemlerini daha tecrübeli ellere bırakmak hem güvenlik açısından hem de sağlık açısında daha doğru bir karar olacaktır. Neticesi kötü olacak kazaların olması hem taşımayı yapan kişi için hem de taşımayı yaptıran kişi tarafından istenmeyen ve kabul edilemez bir durumdur.

Para kasası taşımacılığı firması olarak Avrupa evden eve  nakliyat  tamamıyla güvenilir sistemlerle, asansörlü kat taşımayla bu taşıma işlemini yaparak herhangi bir kaza mahal vermemek için titizlikle işimizi yapmaktayız. Yaptığımız işlemlerde riski en aza indirerek kaza olayını neredeyse ortadan kaldırarak güvenli bir taşıma işlemi yapmaktayız. Kasalarınızın yerinden alınıp yeni yerine taşınmasında tamamıyla en köklü önlemler alınarak, tehlikesiz olarak istediğiniz yere zamanında sizler mağdur olmadan teslim etmekteyiz.

Arayın