Laboratuvar taşıma firmaları
Ağustos 9, 2018
Para kasası taşıma
Ağustos 24, 2018

Maslak Ofis Taşıma

Maslak ofis taşıma İstanbul’un en önde gelen taşımacılık firması olarak hizmet veren  hızlı ve güvenli taşımacılık anlayışıyla taşımacılığı eziyetten çıkartarak konfora kavuşturuyor. İstanbul’da ofis taşımacılık hizmet almak isteyen tüm müşterilerine en güvenilir hizmeti sunmayı prensip edinen  maslak ofis taşımacılığı ile ticaretin merkezine güvenle inmenize olanak sağlıyor. Maslak ofis taşıma  ya da maslağa taşınmak istediğinizde yapmanız gereken Avrupa  Nakliyat firması ile iletişime geçerek maslakta ofis taşımacılığı hizmeti almak istediğinizi bildirmeniz gerisi hiç olmadığı kadar kolay çözüme kavuşacaktır. Siz sadece arkanıza yaslanıp maslaktaki yeni ofisinizin keyfini çıkartmanız.

Avrupa Nakliyat olarak maslakta maslak ofis taşımacılığı için her türlü eşyanızı taşımak için hizmetinizdeyiz. Eşyalar taşınırken şirketimiz tarafından sigorta altına alınır.Sigorta iş başlangıcında karşılıklı imzalanan sözleşme ile sağlanır. Bütün resmi kayıtlara süre içerisinde tutulur.

Ofisindeki eşyaları taşıtmak isterken birçok insan mağdur olabilmektedir.Şirketlerin  işini iyi yapmaması sonucu eşyaların başına çeşitli kazalar gelebilmektedir.Bir nakliye  sürecinin en önemli kısımlarından biri paketlemedir. maslak ofis taşıma şirketleri Düzgün paketleme eşyaları birçok hasara karşı korur.Düzgün paketlenmemiş eşyalar hasar almaya açıktır.  olarak nakliye sürecinin her aşamasında titizlik göstererek ofis taşıma  hasarı minimum indiriyor.Eşyalarınız işinde uzman çalışanlar tarafından parçalara ayrılır.Eşyanın özelliğine göre uygun olarak paketlenir.Ahşap eşyalar için baloncuklu ambalajlar kullanılırken buzdolabı, çamaşır makinesini, bulaşık makinesi gibi metalik yüzeyli eşyalar için özel taşıma battaniyeleri kullanılır.Kullanılan bu battaniyeler metal yüzeylerin çizilmesini ve zarar görmesini engeller. Kırılabilecek eşyalar ise tek tek paketlenir ve işaretlenir.İşaretli paketler nakliyenin bundan sonraki sürecinde uygun şekilde taşınır.Paketlenen eşyalar sonrasın da araca yüklenir.Yükleme işlemi sırasın da istif ve düzen edikkat edilir.Eşyalar yola çıkar ve belirtilen adrese belirtilen zamanda ulaşır.Maslak ofis taşıma firmaları işlemi hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Arayın