Göztepe ofis taşıma firmaları
Şubat 1, 2019
Kütüphane Taşımacılığı
Mart 11, 2019

Ofis Taşıma Hizmeti Nasıl Olur?

Ofis Taşıma Hizmeti Nasıl Olur?

Avrupa nakliyat farkı ile şu an sizler için ofis taşımacılığı hizmetlerini de sunuyoruz. Tabi ki de bizleri tercih edecek olan kişiler tarafından ofis taşımacılığı nasıl olur merak soruları da uyanıyor olabilir. Bu anlarda merak etmenize gerek kalmadan en kaliteli hizmetlerin sizleri yormadan gerçekleşecek olduğunu bilmeniz yeterli bir adım olacaktır. Ofis taşımacılığı hizmetleri;

  • İlk olarak uygun olan zaman dilimleri ile randevu almanız gerekir.
  • Bizler expertiz hizmetleri ile verilen tarih içerisinde adreste yer alarak ürünlerin teslimlerini alırız. Bu noktada bir adet rapor oluşturur ve her iki tarafında imzalamasını sunarak ürünlerin garantisini sağlarız.
  • Avrupa nakliyat olarak ürünleri teslim aldıktan sonra her birini dikkatli bir şekilde paketleme işlemlerine sokarız. Bilgisayar tarzı olan ürünleri oldukça hassas ve sağlam bir şekilde paketler asla bir sorun almasına izin vermeyiz.
  • Dolaplar ya da masalar eğer parçalanabilecek bir şekilde ise demonte ve monte için yer alan ustalarımız bunların parçalarına ayrılmasını sağlar.
  • Ardından yeni gidecek olan adrese doğru yol almak adına en uygun şekilde çelik kasalı olan araçların içerisine yerleştirilmesi sunulur ve yeni adrese götürülür.
  • Burada oldukça dikkatli bir şekilde yeni ofis içerisine taşınması sunulur.
  • ofis taşımacılığı noktasında her konuda sizlere yardım eden bir firma olmamız tabi ki de sizlerin istedikleri ürünleri dikkatli bir şekilde taşıdıktan sonra dolap ve masaların tekrar monte edilmesini sunmanıza yardım eder.
    Avrupa nakliyat
  • Bunların ardından ilk başta yapılan expertiz raporu ile gelen ürünler incelemeler yapılır ve teslim edilir.

Bu kadar özel olan anlarda yanlarınızda yer  alarak ofis taşımacılığı noktasında her şeyi en kaliteli ve en sorunsuz olarak yerine getiririz. Bir yandan da en uygun olan fiyatlar ile sunuyor olmamız sizlerin maddi dengelerinin de bozulmadan rahat bir şekilde ofislerini istedikleri yerden istedikleri yere taşımalarına yardım eder. Bunun için sadece şehir içi olmasına da gerek yoktur. Şehirler arası taşımacılık da yaparak her an sizlere yardım etmeyi tercih ederiz.

Arayın