Ofis Taşıma Hizmeti Nasıl Olur?
Mart 11, 2019
Laboratuvar Taşımacılığı
Mart 14, 2019

Kütüphane Taşımacılığı

Kütüphane Taşımacılığı

Alanında her zaman en başarılı hizmetleri ile yer alan Avrupa nakliyat olarak sizlere kütüphane taşımacılığı noktasında da yardım etmek adına burada yer alıyoruz. Bu sayede sizlerin ne gibi konularda nakliyat ya da taşınması gerekir ise her an yer alarak daha rahat anları sizlere sunmayı tercih ediyoruz. . Her zaman kültüre önem veren bir firma olarak sizlerin bu noktalarda da yanlarında yer alarak en hassas olan adımlar ile devam etmelerini sunuyoruz. Bir arama ile sizlerin her an yanlarında olan bir firma olarak tabi ki bu kadar özel görev içerisinde her türlü sorumlulukları da üstlenerek yer almayı tercih ediyoruz.

Bir kere aradığınız ve randevu aldığınız an Avrupa nakliyat kütüphane taşımacılığı noktasında sizlerin yanlarında yer alarak daha iyi durumları sunmak için geliyoruz. İlk olarak expertiz hizmetlerimiz ile kaç adet kitaplar var ve bunlar kaç koliden oluştu bunların sayımlarını yapıyoruz. Bu işlemlerin sizler eşliğinde olması aksi bir durum olmasına da engel olmaktadır. Bu raporlar ardından verilen kitaplar ve dolapların en hassas ve dikkatli bir şekilde taşınması da sunulmaktadır. Tabi ki de dolapların konusunda monte ve demonte ekiplerinin olması parçalama işlemlerini yaparak daha rahat taşınması adımlarını sunmaktadır. Kütüphane taşımacılık noktasında bunları sizlerin yeni verdikleri adreslere getiriyor ve en kısa sürede gerekli monte işlemlerini de sunuyoruz.

Dolapların monte yapılmasının ardından verilen kitapları da tek tek sizlere teslim ederek tekrar expertiz ile kontrollerini yaparak her şeyi hazır bir şekilde sizlere sunuyoruz. Bu sayede aksi bir sorun olması söz konusu olmadan gerekli adımları vermemiz sizlerin de bu kadar teferruat gerektiren anlarda bile sorun yaşamadan rahat etmenize yardım etmektedir. Bu kadar teferruatlı olan taşıma işlemleri için sizler de en kısa süre içerisinde bizler ile iletişim içerisinde yer alın ve aksi bir durum olmasına izin vermeden yanlarınızda yer alalım.

Arayın