Yenibosna Ofis Taşıma
Nisan 28, 2017
Zincirlikuyu Ofis Taşıma
Mayıs 14, 2017

Yenisahra Ofis Taşıma Firmaları

                                     Yenisahra Ofis Taşıma

Her geçen gün gelişen ve değişen nakliyat sistemi var .  Yıllarca hizmet verdiğimiz müşterilerimizin eşyalarını, tıpkı ev taşıma da olduğu gibi    Yenisahra Ofis Taşıma firması olarak da görevimizi layıkıyla yerine getirmekteyiz.

Müşteri ilişkileri yönetimini doğru bir şekilde kullanan ve her geçen gün gelişen firmamız, adını vazgeçilmezler arasına yazmıştır. Ofis nakliye hizmeti almak isteyen siz değerli müşterilerimize uygun fiyat uygulayıp, kaliteli hizmet vermekten gurur duyduğumuzu belirtmek isteriz. Ofis taşıma işlemi gerçekleşirken, personellerimiz çok dikkatli davranıp , taşınacak olan eşyalar yapısına uygun şekilde paketlenir ve ambalajlanır. Paketleme işleminden sonra taşınacak olan eşyalar personellerimiz gözetiminde dikkatlice yerleştirilip taşınacak eşyalar yerine sabitlenir. Bu şekilde kırılmaya ya da hasar görmeye karşı daima temkinli davranılır. Nakli gerçekleşecek olan eşyalar yeni yerine ulaştırılmak üzere yola çıkar. Ofisinize getirilen eşyalar anlaşma gereği uzman personellerimiz dahilinde istenilen yerlere yerleştirilir. Bu sayede hiçbir sorun yaşamadan, size sadece  koltuğunuza oturmak kalıp işinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Firmamız siz değerli müşterilerin taşınacak bütün eşyaları sigortalatarak , oluşabilecek sorunlar ve sıkıntıların önüne geçip güvence altına alır.Oldukça zor bir iş olan ve aynı zaman da büyük emek isteyen taşımacılık işlemi, olası maddi manevi sorun karşısında sigortalı nakliye hizmeti veren firmalarla çalışmanızı önemsiyoruz.

hizmet verdiğimiz diğer yerler

Örnek Mh.   Mimar Sinan Mh. Ataşehir Atatürk Mh.İçerenköy Mh. Mustafa Kemal Mh.Bostancı Mh.Barbaros Mh.
Ataşehir Ferhat Paşa Mh -Merdivenköy Mh.

Arayın