Piyano Taşıma Firmaları
Eylül 18, 2017
İşyeri Taşıma Firmaları
Kasım 9, 2017

Parça Ofis Taşıma Hizmeti

 

Ofis taşımacılığı ev taşımacılığından ziyade daha zor ve meşakkatli bir iştir. Özellikle parça eşya taşırken bunlar daha bir önem kazanır. Parça ofis taşıma işlemi daha fazla dikkat ve kalite gerektiren bir hizmettir. İlk aşama olarak iş malzemelerinin hasara uğratmadan nakliye yapılması; ikinci aşama olarak ise iş akışının durmaması adına bu nakliyenin gerekli görüldüğü en kısa zamanda gerçekleştirilmesi oluyor. Taşıma zamanının kısalması, iş ve para kaybının daha aza inmesi anlamına gelmektedir. Bu sebeple Avrupa Nakliyat (www.ofistasimacilik.com.tr), parça ofis taşıma ve büro nakliyesinden önce diğer taşımacılık işlemlerinde uygulandığı gibi arzu eden müşterilerine mekanın tespit edilebilmesi adına eksper yollamaktadır. Ekspertiz uygulaması ile bilgisayar, çelik kasa, fotokopi makinesi gibi iş yerinizde yer alan araç gereçler adına gereken eşyalar hesaplanır.

Taşıma işleminin gerçekleştirecek personel sayısı planlamaktadır. Önceden gerçekleştirilen tespit ile beraberinde iş yerinde yerinden yer alan eşya ve malzemeler güvenilir bir biçimde taşınmakta diğer tarafta da vakit kaybı en az duruma indirilmektedir.  Ofis çekmeceleri, masalar türlerine uygun olarak titizlikle kolilenir. www.ofistasimafirmalari.gen.tr Avrupa Nakliyatın himayesi altında tecrübeli personel kadrosu ile taşınacak pc, makine, çelik kasa, fotokopi makinesi vb. iş yeri malzemeleri yeni adresine pratik ve sıkıntısız olarak taşıması yapılarak yerleştirilmektedir.

Avrupa Nakliyat parça ofis taşımacılığı gibi zor ve güvenceyi yüzde yüz sizlere sunarak taşınacak olan yeni ofisinize eski ofisinizde bulunan araç gereçlerin herhangi bir şekilde zarar gelmeden problemsiz olarak yeni iş adresinize getirir. Parça ofis taşımacılığından her zaman Avrupa nakliyat bir numaradır. Yerine getirdiği birçok taşıma ile olayında isminden söz ettiren firmamız profesyonel çalışanları ile kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunarak görevlerini bilerek yerine getirir. Parça ofis taşıma hizmetini bizimle anlaşma sağladığınız süreden aşlayarak eşyalarınız sigortalanmakta ve şirketimiz güvencesi altında taşınmaktadır. Ofis taşımalarımız ile alakalı olarak daha fazla ayrıntı almak istiyorsanız firmamızla iletişim kurarak bilgi almanızı öneririz.

 

Arayın