Ev Ofis Büro Taşıma
Şubat 8, 2015
işyeri taşıma
Kasım 25, 2015

Ofis Taşıma Hizmetleri

Ofis Taşıma Hizmetleri

    Avrupa Nakliyat firması olarak ofis taşıma hizmetlerinde sağladığımzı geniş perspektif ile lider firma olma özelliğimizi yıllardır hiçbir firmaya devretmedik.

Firmamızda bulunan eğitimli personelimiz, ofis malzelerini taşımadan önce paketleme için malzemeleri sınıflandırıyor. Bu sınıflandırmada, ofis malzemeleri, metal, tahta, cam ve diğer kırılıcaklar şeklinde dayanıklıdan, dayanıksıza doğru her parça ofis eşyası kendi içerisinde kategoriye girecek şekilde ayrılıyor. Daha sonra eşyaların kategorilerine uygun olarak kimi eşyaya köpük kaplama kimş eşyaya köpük ve balon kaplama kimi eşyaya köpük, balon ve kartondan oluşan kombine bir kaplama kimi eşyaya da, sadece balon kaplama yapılıyor. Paketleme işlemi sonrasında, ofis gereçleri yaylı raflardan oluşan nakliye aracına oturtulup, sabitleniyor. Aracın raflarının yaylı olmasının temel mantığı herhangi bir sarsıntı durumunda yayların sarsıntıyı önlenmesi

ofis taşıma

Raflara oturtulup sabitlenen parça ofis malzemeleri, son kontrollerin ardından kilitleniyor. Aracın kasasına konulan ve her türlü kontrolü yapılan ofis malzemelerini taşıyacak olan şöför personeli de bu konuda uzman. Avrupa Nakliyat firması olarak, ofis malzemelerinin standart ev parça eşyalarından daha büyük hassasiyet içerisinde taşınmasının bilincinde olan bir firmayız. Bu bilince sahip, şöför personelimizin şöförlük deneyiminin en az on yıl olmasına özen gösteriyoruz. Ayrıca, uzun yol tecrübesinin de, en az iki yıl olması bizim için çok önemli. Eşyalarınızı istenilen noktaya getirdiğimizde, raflardan direkt söküp, parça eşya asansörlerine yerleştirip, istenilen noktaya kaldırıyoruz. Tüm bu hizletler karşılığında, ofis malzemeleriniz, istenilen noktadan istenilen noktaya ulaşıyor.

ofis taşıma 

Arayın