İstanbul Ofis Taşıma firmaları
Kasım 26, 2017
Anadolu yakası ofis taşıma şirketi
Ağustos 4, 2018

Ofis Nakliyesi

OFİS NAKLİYESİ

Türkiye’de ofis nakliyesi denince akla ilk gelecek olan isimler arasında olan Avrupa nakliyat müşterilerine kaliteli hizmet vermek için çalışmalarına hızla devam etmektedir. Uzun yıllar boyunca oluşmuş olan bilgi, birikim ve deneyimlerini müşteri memnuniyeti artırmak için tecrübelerinin üzerine katmaya devam etmektedir. Ofis taşıma hizmeti ile İstanbul ve çevre bölgelerde adını duyurmuş olan Avrupa Nakliyat, taşıma hizmetlerinde profesyonel ekibiyle müşterilerini memnun etmek için detaylı çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Bilindiği gibi Ofis Nakliyesi günümüzde kurumsal hizmet anlayışı ile isteklere cevap vermektedir. Türkiye’de İstanbul ve çevresinde hızla büyümeye devam eden günümüzde tüm işletmeler ve firmaların isteklerine yönelik farklı çözümler üretmeyi başaran ekibimizle aktif olarak teknolojinin her türlü imkânlarından yararlanmakta ve sizlere kaliteli hizmet vermek için yoğun çaba sarf etmekteyiz. İşletme ve firmaların her türlü istekleri ve ihtiyaçlarına göre özel ve yüksek kalitede hizmet vermekteyiz.

Ofis taşımacılığında belirtilen ana kurallar ve aşamaları hemen hemen evden eve taşımacılık aşamasındaki gibidir. İlk olarak ekspertiz raporu hazırlanır, müşteri veya firma arasında belirlenen bir günde ekspertiz raporu taşınacak olan eşyaların fotoğrafları çekilir, hizmet kalitesin daha iyi sağlanabilmesi için gerekli notlar alınır. Taşınacak olan eşyalar, önemli dosyalar ve evraklar tek tek incelenir ve belirlenir. Uzman personellerimizin gerekli olan ambalaj malzemeleri ve uygun araç ve her ayrıntı tek tek hesaplanır.

KALİTE VE GÜVENİN ADI

Tüm şirket ve firmaların ofislerini en hızlı ve ekonomik şekilde ayrıca titiz ve güvenli olarak taşımanıza yardımcı olmaktayız. Birçok mutlu müşterilerimiz arasına sizleri de bekliyoruz www.ofistasimacilik.com.tr ailesi olarak sizin değerleriniz bizim için değerlidir. Sizlerde bize en kısa yoldan ulaşmak için bizi arayın. En uygun fiyat aralığı ve güvenilir ekimizle sizleri ziyaret edelim, ofisinizi istediğiniz yere güvenli bir şekilde taşıyalım. Kalite ve güven denince akla gelen en önemli firmalar arasında olmaktan gurur duyuyoruz.

Arayın