Büro Taşıma Püf Noktaları
Temmuz 8, 2017
Evden Eve ofisten ofise taşıma
Temmuz 22, 2017

İstanbul Ankara Ofis Taşıma

İstanbul Ankara Ofis Taşıma

Türkiye’nin en büyük işi şehri olan İstanbul Ankara ofis taşıma ile hizmetlerimiz siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Avrupa nakliyat olarak önde gelen ofis taşıma şirketleri arasında yer almaktayız. Deneyimli kadro yapısı, uygun fiyat avantajları, demonte ve monte işlemleri, güvenilir hizmet anlayışımızla kendimizi hızla geliştirmekteyiz. Taşıma konusunda tecrübelerimizle taşınma öncesi expertiz hizmeti taşınma esnasında güvenli paketleme ve araç işi yerleştirme ile ürünlerinize zarar gelmeden teslimat yapmaktayız.

İstanbul Ankara Ofis taşıma alanında lider Avrupa nakliyat www.ofistasimacilik.com.tr  olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Ofis taşıma konusunda bilindiği gibi bir çok yöntem mevcuttur, bunların içinde kullanılabilirliği en uygun olan ve bütçeyi de fazla etkilemeyecek yöntemlerin bulunması gerekmektedir. Bu nedenle ilk olarak taşınacak olan eşyaların temel açıdan ele alınması gerekmektedir. Bu eşyaların titizlikle birbirinden ayrılması gerekmektedir. Örneğin taşınacak olan yerde bulunan hijyen gerektiren ürünler yani gıda vb. ayırmak gerekmektedir.  Taşınma sırasında taşınacak olan malzemeler en hassas bir şekilde paketlenmeli, mobilya ürünlerinin çizilmemesi ve zarar görmemesi iyice muhafaza edilmelidir. Taşınacak olan elektrikli aletlerinizin sarsılmaması ve değerli ofis araçlarınızın çalışmasını engelleyecek işlemlerden kaçınılmalıdır. Bu sayede bu aletlere zarar verilmez ve yeni yerinizde de aynen eski yerinizde çalışır duruma getirilmelidir. Ayrıca evrak ve dosyalarınızın da gelişi güzel değil de düzgün bir şekilde yerleştirilmesiyle herhangi bir karışıklılığa mahal verilmemesi gerekmektedir. Bu prensiplerle ofisinizi taşımanız durumunda yeni yerinizde herhangi bir sorun olmadan işlerinize devam edebilirsiniz. Bunu sizlere sunmayı amaç edinerek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Avrupa nakliyat olarak bu değerlere önem vermekte ve eşyalarınızın taşınması konusunda titizlikle çaba göstermekteyiz. olarak ofis, büro ve işyerleri taşıma konusunda elde etmiş olduğumuz tüm deneyimleri sizlere sunmaktayız. Ayrıca yapmış olduğumuz iş çizelgesiyle de çalışma sistemimizi aksatmadan sizler için belirtilen gün ve saatte en hassas şekilde yapmaktayız. Firma olarak önem verdiğimiz işlerin başında da çalışma prensiplerimiz gelmektedir, bu prensiplerimizden ödün vermemeye gayret göstermekteyiz.

Arayın