Ucuz Ofis Taşımanın Olumsuz Sonuçları

Bostancı Ofis Taşıma 
Kasım 21, 2019
Evden Eve Ofisten Ofise Taşıma
Kasım 21, 2019

Ucuz Ofis Taşımanın Olumsuz Sonuçları

En Ucuz Ofis Taşımanın Olumsuz Sonuçları

İnternette kısa bir araştırma yaptığınızda nakliye şirketleri arasındaki fiyat farkları dikkat çekiyor. Birçok taşınmayı, ofis değişikliğini düşünen kişi bu farkın neden kaynaklandığını merak etmekte. Çevrenizde mutlaka kötü taşımacılık şirketi ile çalışıp eşyalarının zarar gördüğünü hatta kaybolduğunu söyleyen kişiler tanımışsınız. İşte, sektörün en ucuzu olduğunu iddia eden ve bu iddiadan başka iddiası olmayan firmalar ile gerçekleştirilen taşınma işlemleri bu gibi durumlara yol açıyor.

Eğer en ucuz taşımacılığı tercih edecekseniz öncelikle birçok riski göze almalısınız. Çünkü en ucuz ofis taşımanın olumsuz sonuçları genellikle maddi hasarlar ile sonuçlanıyor. Ucuz taşımacılık için paketleme ürünlerinde sıradan, koruma özelliği olmayan ambalajlar kullanan firmalar, tecrübesiz ekibi ile özensiz sardığında ofis eşyalarınızın hasar almaması kaçınılmaz. Üstelik ucuz firmalar, daha çok kazanabilmek için genellikle büyük araçlarda birkaç ofisi beraber taşıyor. Böylece sizin eşyalarınızın özellikle önemli, gizli bir evrakınızın başka bir firmanın eline geçmesi, ofis mobilyanızın kaybolması da an meselesi demektir. Bunlar genellikle ucuz taşımacılık sonucunda ortaya çıkan maddi kayıplar. Bunlar ile beraber hesapladığınızda göreceksiniz ki, güvenilir ve profesyonel bir şirket sıfır hatayla ve %100 memnuniyet garantisi ile sizlere daha uyguna hizmet veriyor. Üstelik ortaya çıkan maddi hasarı ucuz şirketler genellikle karşılamayı kabul etmezken yada karşılamaları için çok ısrar etmeniz, tartışmanız gerekirken profesyonel şirketlerde böyle durumlar hiçbir zaman söz konusu olmaz.

Maddi kayıpların yanı sıra ucuz şirketler, araçlarına başka taşınacak, sizinle aynı rota üzerinde ofis veya ev bulmak için sizleri sözleştiğiniz günden daha fazla bekletebilir. Bu durumda ciddi zaman kaybederek yeni adresinizde faaliyetlere beklediğinizden çok daha geç başlamanız, müşterilerinizin işlerini ertelemeniz gerekebilir. Profesyonel firmalar ile çalıştığınızda konforlu, güvenilir ve masrafsız sonuçlanacak taşınma süreci, ucuz ve alanında iyi olmayan bir firma çalışanları ile oldukça zorlayıcı, stresli geçebilir. Bu nedenle fiyat aralığı bütçenize uygun ve profesyonel sözleşmeli güvenilir firmalar tercih etmeye özen göstermelisiniz.

Arayın