Firmamız Hakkımızda

Ofis Taşımacılık Hizmetleri

Avrupa nakliyat, taşımacılık alanının öde gelen firmaları arasında yer almakla birlikte güvenilir, sigortalı ve hızlı taşımacılık sağlaması ile adını duyurmuştur.

  • Evden Eve Nakliyat
  • Ofis Taşıma
  • Fuar ve Kongre Taşıma
  • Hastane Taşıma
  • Üniversite Taşıma
  • Stad Taşıma

100%

Müşteri Memnuniyeti

Vizyonumuz; Değerli Müşterilerimizin Hizmetlerimizden Memnun Kalmasıdır.


100%

Profesyonel Taşımacılık

Asansörlü, Ambalajlı ve Sigortalı Profesyonel Taşımacılık Hizmeti


Hakkımızda

Her geçen gün taşımacılık alanında artan itibarının en büyük nedenleri arasında güvenilir ve profesyonel bir ekip ile birlikte çalışmasıdır. Firmamız konusunda uzman ve hizmet içi eğitime tabii tutulmuş nakliye konusunda bilinçli bir kadro ile hizmet vermektedir. Amacımız eşyalarınızı en güvenilir şekilde yeni adreslerine ulaştırmaktır. Nakliyeyi sadece eşya taşımacılığı olarak görmemekte ve önceliği müşterilerimizin istek ve önerilerine vermekteyiz. Amacımız müşteri kazanmak değil dost kazanmaktır. Evden eve eşya taşımacılığı, asansörlü eşya taşımacılığı, ofis ve işyeri taşımacılığı Avrupa Nakliyat olarak hizmet vermekte olduğumuz alanların başında gelmektedir.

Müşterilerimizin memnun edilmesi aşamasında eşyalarının kısa süre içerisinde yeni yerlerine nakledilmesinin yanı sıra en iyi hizmeti vermek ana ilkelerimiz arasında yer almaktadır. Nakliye işlemini gerçekleştiren personelimiz firmamız tarafından yetiştirilmiş ve alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Ekibimizin bu tecrübesi sayesinde müşterilerimizin istek ve taleplerine kısa süre içerisinde yanıt verebilmekte ve memnun bir şekilde hizmet alabilmelerini sağlayabilmekteyiz. Nakliye alanında gerçekleşen yenilikleri ve yine bu alanda ki teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte ve firmamıza yine bu yenilikler doğrultusunda yön vermekteyiz. Nakliye işlemlerini gerçekleştirirken kaliteli hizmet vermenin yanı sıra söz verdiğimiz plan ve program doğrultusunda hareket ederek hizmetlerimizi yerine getirmeye büyük önem vermekteyiz.


En Uygun fiyatlarla
evinizi veya ofisinizi taşımak için bize ulaşın


İletişim

Arayın