Zeytinburnu Ofis Taşıma
Ocak 10, 2020
Ahmediye Nakliye Firmaları
Mart 14, 2020

Avrupa Nakliyat Asansörlü Nakliyat

Avrupa Asansörlü Ev Taşıma

Uzun yıllar boyunca taşıma ve nakliyat dalında hizmet veren firmamız şimdi de Tuzla’da hizmet vermeye başladı. Tuzla ve çevresinde ev taşımak isteyen herkese kaliteli hizmeti sunmaya geldik. Özellikle son zamanlarda binaların elverişli olmamasından ve yüksek katlı olmasından dolayı asansörlü taşımacılık tercih ediliyor. Bizde bu anlamda çalışmalarımızı uzman personel ile 4/4’lük yerine getirmeye çalışıyoruz. Kendiniz her daim geliştiren ve yeniliklere açık olan firmamız taşınma işlerini gerçekleştirirken sizin isteklerini ön planda tutuyor. Eşya taşıma esnasında oluşabilecek herhangi bir aksiliğe yer vermeden en iyi şekilde işimizi yerine getirmeye çalışıyoruz.

Tuzla kiralık asansör firmaları bünyesinde hizmet veren firmamız asansörlü taşımacılık yaparak zamandan da tasarruf ediyor. Peki, asansörlü taşımacılığa kim karar veriyor. Asansörle taşınma işlemine ilk olarak sizin görüşlerinizi alarak tercih ediyoruz. Fakat 4 katın üstünde ki binalarda ve binasında asansör kullanılmayan yerlerde mutlaka asansör tercih edilmesi gerekmektedir.

Asansörlü Taşımacılık Hizmeti

Firmamız asansörlü taşımacılık hizmeti verirken eşyanızı kendi eşyası gibi büyük hassasiyet ile taşıyor. Oluşabilecek herhangi bir çizik kırığa karşı ambalajlama ve kutulama işlemlerini gerçekleştiriyor.

Gerektiğinde eşyaların montajları ayırt edilerek gidilen evde tekrar monte ediliyor. Böylece asansöre sığmayan büyük parçalar daha güvenli vaziyette taşınmış olacaktır. . Bu anlamda sizlere uygun fiyat garantisi veriyor, sizleri mağdur durumda bırakmıyoruz.

Personellerimiz ev taşıma dalında uzman kişiler olup, eğitimlerini almaktadır. Kendini her daim geliştiren ve yeniliğe açık personelimiz iş ahlakını ön planda tutar. Ev taşır nakliyat olarak İstanbul içi ve çevresinde kaliteli hizmet vermeyi hedefliyor. Yük taşıma asansörleri tuzla ilçesinde sizlere hizmet vererek işinizi kolay hale getiriyor.

Bünyemizde kapalı veya açık araçlar bulunduğu gibi eşya kapasitene uygun olarak evinize yönlendiriliyor. Taşınma esnasında eşyalar güvenli bir şekilde araçlara istifleniyor. Gideceğiniz noktada istediğiniz yere yerleştirilen eşyalar montaj işlemleri yapılarak bırakılmaktadır. Sizde ev taşır nakliyat ile iletişime geçerek anında taşınma günü için randevu alma imkanını yakalayın.

Arayın