Tuzla Ofis taşıma
Haziran 24, 2017
Maltepe Ofis taşımacılık
Temmuz 4, 2017

Kavacık ofis taşıma

İşini Bilen Taşımacılık İle Ofisleriniz Rahatça Taşınıyor.

Yaz aylarının artık etkisini göstermesiyle beraberinde özellikle İstanbul ve çevresindeki ofisleri olan vatandaşlar artan kiraların veya işlerini başka yerde yürütmek istemesiyle beraber büro içerisinde yer alan malzemelerini güvenilir, hızlı ve ekonomik koşullarla götürmek isteyeceği yere en güvenli şekilde iletilmesini istiyor. Biz de Kavacık ofis taşıma firması olarak bu isteklerinizin hepsini karşılayabilecek ekip ve müşteri memnuniyetine sahip bir firma olarak işleriniz aksamadan ofis taşımacılığı işlemlerini yapmaktayız.

 

İşini bilen personel kapasitemiz ile her şekilde ofis taşıma ihtiyacınızı hızlı ve sorunsuz bir biçimde yapmaktayız. Yetkili eksperimiz ilk olarak ofisini bize emanet etmeyi kabul eden büroya ziyaret gerçekleştiriyor. Yapılan keşif sonrasında gerekli olan hizmetlerimiz sıralanıp sözleşme tarafımızca derlenmektedir.  Ofis nakliyesinde en önemli ayrıntı ise paketlenen malzemelerin üzerine hangi departmandan yer aldığı ve kimin olduğu kişisel bilgisinin doğru bir biçimde etiketlenmiş olması önemli ayrıntı olarak bilinmektedir.

Bu sayede yeni belirtilen yere geçildiğinde araçtan inen malzemeler birbirine karışmayacak biçimde personelimiz tarafından belirtilen yerlere konulacaktır. Paketleme aşamalarında firma görevlilerimiz işin başında paketleyen personelleri bizzat yönlendirmektedir. Aynı biçimde paketlemeyi gerçekleştiren firmadan da yetkili vatandaşın eşyanın başında yer alması hususunda sıkıntı çıkmadan bir taşınma olayı meydana getirmiş oluyoruz. Bütün masa – sandalye – bilgisayarlarınız adına özel üretilmiş ambalaj eşyaları tarafımızca sizlere sunulmaktadır. Kavacık ofis taşıma nakliyesi işlemlerinde gerek görülen el arabası – özel yelek – çivili ayakkabı – baret firmamız gerekli gördüğünce her türlü oluşabilecek sıkıntılara karşı imkânları sunmuş olup paketleme ve taşıma işlemlerinde profesyonel elamanlarla taşınma işlemlerini gerçekleştirmektedir. İş güvenliği adına ise istenilen evraklar firmamız tarafından temin edilerek her türlü yaşanabilecek sorunlar bu sayede çözüme kavuşturulmuş olacaktır.

www.ofistasimacilik.com.tr web sitemizle İstanbul sınırları içerisinde olduğu gibi türkiyenin tüm iline profesyonel taşıma ekibiyle dilediğiniz yeni adresinize sorunsuzca ve çok daha güvenli taşıma işlemleri için bilgi alabileceğiniz. Güvenli taşımanın nasıl olduğunu anlatan konuları inceleyebilir destek alabiliriniz.

Arayın